WSZYSTKO NA TEMAT HR GENIUS

Zespół Ludzi Zawsze Oddanych Robieniu Wszystkiego Lepiej

Nasz Zespół

 • Trevor Coyne
  Założyciel i CEO
 • Gabriela Ziółkowska
  Dyrektor Rekrutacji
 • Laly brown
  Starszy Mened?er HR
 • henry foten
  projektant stron internetowych i ui

HR Genius w liczbach

2012

W roku 2012 HR GENIUS powstał z potrzeby stworzenia lepszej metody rekrutacji online.

1.0m

HR GENIUS zebrał wstępnie milion złotych w celu wprowadzenia i rozwoju pierwszego przedsiębiorstwa rekrutacji online o modelu 'Fixed Fee' w Polsce.

16

HR GENIUS już zatrudnia 16 pracowników i wciąż się rozwija!

200+

HR GENIUS poszukuje kandydatów w ponad 200 portalach HR, od największych forów internetowych po sprofilowane serwisy specjalistycznych branż.

Historia Naszego Powstania

Na początku 2011 roku globalne poszukiwania efektywnego i ekonomicznego sposobu rekrutacji doprowadziły nas do Wielkiej Brytanii, kraju który zainicjował trend globalnego rynku zatrudnienia. Tam odkryliśmy nowy model rekrutacji online, zwany flat-fee, który dzięki swej innowacyjności i ekonomiczności rozwiązań stawał się oczywistym liderem w segmencie HR. Model ten zrewolucjonizował tradycyjny sposób rekrutacji, znany z nadzwyczajnie wysokich kosztów operacji, lecz co najważniejsze, przynosił realny zysk w najważniejszym segmencie działalności – w kapitale ludzkim.

Model rekrutacji Flat-fee opiera się na użyciu najnowszych osiągnięć technologicznych rekrutacji elektronicznej (m.in. mediów społecznościowych takich jak LinkedIn, GoldenLine, Facebook, Twitter oraz Blogi, ale i wielu innych), jak również na filtracji zgłoszeń w mediach internetowych. Poszukując kandydatów dla wielu firm jednocześnie model czerpie z korzyści skali co pozwala na masowe wykupienie ogłoszeń w sieci eliminując potrzebę korzystania z drogich agencji rekrutacyjnych. Ponadto usługa dostarczana jest online a jej koszt to stała i jednorazowa opłata nie zaś ustalony procent rocznej wypłaty zatrudnionego kandydata.

Model ten miał dla nas o tyle większą wartość, że wiedzieliśmy, że tą samą pracę należy włożyć by znaleźć kandydata pracującego za 1400 PLN miesięcznie jak i takiego, który będzie zarabiał 5000 PLN. Dodatkowo, za tę jednorazową opłatę kllient może zatrudnić tak wiele osób ile otrzymał zgłoszeń dopasowanych do specyfikacji wakatu przez ekspertów rekrutacji.

W rzeczywistości model flat fee jest nawet do 90% tańszy niż tradycyjne metody rekrutacji i nie wnosi żadnego ryzyka co do jakości usług i trafności wyboru kandydatów. Flat fee to doskonała okazja zarówno dla klientów jak i dla dostawcy usług w tym modelu. Byliśmy tak podekscytowani możliwościami tego modelu, że stworzyliśmy zespół ekspertów HR i przystąpiliśmy do stworzenia pierwszej w Polsce usługi tego typu co zaowocowało powstaniem www.hrgenius.pl w styczniu 2012.

Zarząd

 • Trevor Coyne

  Założyciel i CEO


  Jako pracownik Union Bank of Switzerland w Londynie Trevor nadał rozmach swoim planom zajmując się rozwojem firm od samych początków ich działania, miedzy innymi Hoxton Holdings i Evolving Outsourcing. Trevor jest osobą żądną wiedzy. Odebrał wykształcenie finansowe w University College w Cork, wykształcenie prawnicze w Nottingham Trent University i jest stypendystą Chartered Institute Of Management Accountants.
 • Gabriela Ziółkowska

  Dyrektor Rekrutacja


  Gabriela jest osobą, która uczyniła z branży HR swoją misję i poświęciła tej działalności 14 lat swojej kariery. Rozpoczęła swoją przygodę z Susan Hamilton Recruitment Group w Londynie, i po latach odnoszenia sukcesów otworzyła swoją własną firmę EvolvingHR w 2004. Gabriela wnosi ogrom doświadczenia do naszego zespołu. Gabriela jest absolwentką wydziału marketingu i zarządzania, studiowała na Uniwersytecie Szczecińskim.

Nasze Siedziba

Nasze biuro znajduje się w samym sercu Wrocławia, dynamicznie rozwijającego się miasta, pełnego utalentowanych i wykształconych ludzi, którzy sprawili, że jedne z największych organizacji na świecie postanowiły wybrać Wrocław na swoją siedzibę.

HR GENIUS HQ

ul. Krakowska 29D
50-424 Wrocław, Polska

Telefon :+48 71 727 57 00