SKONTAKTUJ SIĘ Z HR GENIUS

I BĄDŹ O KROK BLIŻEJ SWOJEGO IDEALNEGO PRACOWNIKA

Info

HR GENIUS HQ
Wroclaw

ul. Krakowska 29D
50-424 Wrocław, Polska

48 71 727 57 00
info@hrgenius.pl

Kontakt z nami !

Referencje

Henryk Mityjewicz

Właściciel HENPOL

"Zachwycony HR Genius i żałuję, że wiedzieli o tym wcześniej. Nie tylko znalazłem najlepszych kandydatów do ról chciałem wypełnić, ale mam zapisane przy tym mnóstwo pieniędzy. Bądź dobrej pracy!"

Roman Hubatsch

Dyrektor BMW

"Polecam HR Genius bez wahania. Wzięli w sprawie procesu rekrutacji na i innowacyjne zastosowanie technologii dostarczają nam doskonałą usługę w bezkonkurencyjnej cenie."

Henryk Mityjewicz

Właściciel HENPOL

Początkowo byłem sceptyczny Rekrutacja Genius lecz wyniki nie są wielkie, a ponieważ wszystkie aplikacje zostały wcześniej pochodzą one przez nas mamy tylko ludzi, którzy mogliby wypełnić rolę - tak genialny, oszczędza mi pracę.

Roman Hubatsch

Dyrektor BMW

"Początkowo byłem sceptyczny Rekrutacja Genius lecz wyniki nie są wielkie, a ponieważ wszystkie aplikacje zostały wcześniej pochodzą one przez nas mamy tylko ludzi, którzy mogliby wypełnić rolę - tak genialny, oszczędza mi pracę."

Roman Hubatsch

Dyrektor BMW

"Na pewno znowu HR Genius, obsługa była na najwyższym poziomie od początku do końca i doskonałych kandydatów w pierwszym tygodniu.Szczerze i wszechstronnym."

Henryk Mityjewicz

Właściciel HENPOL

"O czasie ktoś zakwestionował niebotyczne koszty zatrudniania agencji rekrutacyjnych. Bez zawahania polecam HR Genius, wysłaliśmy dwie role i skutecznie wypełnić zarówno w ciągu 2 tygodni. Nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale czas też."