Stwórz ogłoszenie o pracę

Wysyłasz nam swoje ogłoszenie o pracę

Przydzielony do zadania menadżer natychmiast zaczyna analizę twoich wymagań. Naszym celem jest sprawienie by nasza usługa była tak efektywna i skuteczna jak to tylko możliwe. Oferujemy wsparcie na każdym stopniu rekrutacji, od zrozumienia twoich potrzeb do konsultacji i ostatecznej selekcji zgłoszeń by zaproponować ci zawężoną listę kandydatów nie tylko spełniających twoje wymagania, lecz takich, którzy są najlepszymi dostępnymi w tym czasie specjalistami.

Tworzymy kopię twojego ogłoszenia

Nasi specjaliści poddają przeglądowi i poprawkom

Twoje zgłoszenie by uczynić je potężnym narzędziem marketingowym twojego zlecenia. Finalne zlecenie trafia w najtrafniejsze dla branży kanały, docierając do najwłaściwszych kandydatów i, co najważniejsze, sprawia że aplikują.

Promujemy twoje ogłoszenie w sieci

Korzystamy z największej i najrozleglejszej

platformy przeszukiwania rynku Human Resources z dostępem do ponad 500 portali, forów i baz danych. Wykorzystujemy również najlepsze z instrumentów dostępnych dzięki mediom społecznościowym. To właśnie pozwala nam zidentyfikować najwłaściwszych kandydatów o wiele szybciej niż tradycyjne agencje, a wszystko to za ułamek kosztów, tym samym docierając do najlepszych kandydatów dostępnych na rynku w każdym momencie.

Filtrujemy i przeprowadzamy selekcję

Wszystkie odpowiedzi na twoje ogłoszenie

te od aktywnych i biernych kandydatów, zostaną przez nas obsłużone (i w komunikacji elektronicznej i telefonicznej). Otrzymasz do wglądu tylko aplikacje osób które przeszły skrupulatną selekcję.

Dostarczamy Ci zawężoną listę kandydatów

Z procesu filtrowania i selekcji kandydatów

wyłaniamy zawężoną listę tych którzy w mniemaniu naszych ekspertów są najlepszymi dostępnymi kandydatami. Możesz wtedy zarządzać i klasyfikować ich aplikacje, a nawet stworzyć własny bank talentów w celu przyszłych rekrutacji.

Przeprowadź rozmowę i zatrudnij

Teraz kolej na Ciebie

W przeciwieństwie do większości agencji my wiemy, że najlepszym sędzią poszukiwanego talentu jesteś Ty. Oznacza to, że wyciągniesz korzyści przeprowadzając rozmowę kwalifikacyjną samemu, by upewnić się że decyzja o zatrudnieniu będzie najlepszą dla ciebie i twojego zespołu. Co ważniejsze, możesz wybrać tylu kandydatów z zawężonej listy ilu tylko chcesz – bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów.